Drite Dore Kundra Ujit

2,590 L

Në magazinë

Kjo drite dore eshte perfekte per adhuruesit e zhytjes dhe detit.
?️ Ndricon deri ne 2 ore rresht
?️ Diametri: 50 mm
?️ Drite LED

Compare
SKU: drite-dore-kundra-ujit Kategoritë: , , ,
X

Menu Kryesore