Drita Festive

2,190 L

Në magazinë

Dekorimi i shtepise suaj ne keto kohe festash nuk ka qene kurre me e lehte! Ndriconi ambjentet e brendshme dhe te jashtme me keto drita festive!
🔸 Ndertuar me material KUNDRA ujit!
🔸 Pajisja eshte e vogel dhe mund te levizet lehtesisht
🔸 Ndricimi eshte I fuqishem dhe shumengjyresh
🔸 Punon normalisht si ne temperature te uleta, te larta, ne shi apo ne diell
🔸 Mbulon deri ne 250 metra katror siperfaqe dhe rrotullohet 120 grade
🔸 Permasat e amballazhit 19 x 14 x 26 cm
🔸 Pajiset dhe me figura si floke debore, zile, yje etj.

Compare
SKU: drita-festive Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore