Doreza per Larjen e Eneve

1,190 L

In stock

Lani enet pa patur nevoje qe te demtoni duart me detergjentin e eneve.
🔸️ Doreza silikoni
🔸️ Nuk ngjisin
🔸️ Antibakterial
🔸️ Jane rezistente dhe zgjasin teper gjate
🔸️ Mbrojne ambjentin

Compare
SKU: doreza-per-larjen-e-eneve Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!