Doreza Boksi per Femije

1,190 L

Në magazinë

Argetoni femijet tuaj me keto doreza boksi te dizenjuara me personazhet me te dashur per djemte: Spider-Manin dhe Avengers.
?️ Ne set perfshihet edhe thesi i reres
?️ Te pershtatshme per femije mi 3 vjec
?️ Jane te nje cilesie te mire dhe te rehatshme
?️ Jane te perbera nga material pro mjedisit
?️ Permasat 37 x 18 x 18 cm

Compare
SKU: doreza-boksi-per-femije Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore