Dollap për rroba

5,490 L

Në magazinë

Dollapi i duhur për një sistemim sa më të mirë të rrobave.

Ideal për dhoma fëmijësh.

Compare
Kategoritë: , ,

Dollap për rroba

  • Dollapi i duhur për një sistemim sa më të mirë të rrobave.
  • Ideal për dhoma fëmijësh.

Specifikat:

  • Dollap portativ plastik me 2 modelet më të mira.
  • I vogël dhe praktik që përshtatet në çdo dhomë.
  • Montohet dhe çmontohet lehtë.
  • I përshtatshëm për shtëpi pushimi.
  • Mund ta vendosni edhe në ballkone.
  • Në gjendje me ngjyrë të zi, blu, roze, jeshil dhe lejla.
  • Përmasat: Dollap i madh 148*47*111 cm
X

Menu Kryesore