Cante loder per vajza

2,990 L

Në magazinë

Loder per femije vertet e vecante dhe e bukur per vajza ku mbrenda kutis ka shumellojshmeri te lodrave te vogla per vajzat.

Compare
Kategoritë: ,
  • Loder femije per vajza transofruese.
  • Eshte ne forme cante dhe brende saj gjithashtu jan vendosur sende te ndryshem per vajza.
  • Loje argetuse dhe zbavitse per femije.
  • Materiali plasike
  • Permasat 44cm 70cm 24cm.
X

Menu Kryesore