Byzylyk M4

1,490 L

In stock

Deshironi te monitoroni parametrat e zemres, tensionit te gjakut, hapat qe beni gjate dites apo aktivitete te tjera fizike? Byzylyku i ri M4 ofron keto funksione dhe te tjera gjithashtu!
🔸 Monitoron rrahjet e zemres dhe tensionin gjate 24 oreve dhe i regjistron ato ne Smartphonin tuaj
🔸 Mat hapat dhe kalorite qe shpenzoni gjate dites
🔸 Ne momentin qe ju e lidhni me celularin mund te shihni mesazhet, thirrjet apo njoftime te tjera qe mund te keni ne celular
🔸 Rezistent ndaj ujit, mund ta perdorni gjate shiut ose kur lani duart, por nuk rekomandohet te vishet kur beni not
🔸 Karikohet per 120 min
🔸 Permasat e shiritit 260 x 19mm
🔸 Permasat e ekranit 45 x 19mm

Compare
SKU: byzylyk-m4 Kategori

Informacion shtesë

Color

Black, Blue, Red

X

Main Menu

× Chat!