Byrzylyk kundër mushkonjave

1,190 L

Në magazinë

 • Duhet ta ketë çdo njeri me vete këtë verë.
 • Me keke byzylyk shmangni kafshimet e mushkonjave duke ju lejuar të shijoni një verë të lumtur.
 • Ky byzylyk mban larg mushkonjat nëpërmjet valëve rrezatuese.
Compare
 • Byrzylyk që largon mushkonjat dhe pickimin e tyre të bezdisshëm.
 • Nuk bën zhurmë dhe nuk do ju shqetësojë në gjumë.
 • Dizajn stylish dhe mund të mbahet në kycin e dorës.
 • Karikohet me fishë.
 • Rezisten ndaj ujit.

 

Specifikat

 • Materiali: ABS + Qelq
 • Ngjyra opsionale: e bardhë, e zezë
 • Madhësia e produktit: 250 mm
 • Pesha: Afërsisht 51g
 • Fuqia e hyrjes: 5V
X

Menu Kryesore