Box

1,990 L

Në magazinë

Boxi me shume funksione tani vjen ne super oferte per ju ?
Mund te lidheni me bluetooth ose fish aux
?️ Vend per usb dhe kart memorier TF
?️ Mund ta perdorni me telekomand ose butonat perkates
?️ Cilesi e lart e zerit
?️ Mund ta lidhni me kompiuterin, Laptopin, telefonin ose cdo pajisje tjeter

Compare
SKU: box Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore