Bokse

990 L

In stock

Bokse me fishe te pershtatshme per PC, laptop, Notebook etj
🔸️ Kane permasa te vogla dhe jane te pershtatshme per festa ne shtepi
🔸️ Kualitet i larte audio
🔸️ Lejojne marrjen e telefonatave
🔸️ Pershtatet me pajisje qe kane 3.5mm input jack
🔸️ Permasat 9×7 cm

Compare
SKU: bokse Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!