Bokse

6,490 L

Në magazinë

Krijoni atmosferen e karaokes apo te nje party ne shtepine tuaj!
🔸️ Permasat 47 x 27 x 22 cm
🔸️ Kapaciteti i baterise 2400 mAh
🔸️ Pajiset me nje pult per komandim dhe mikrofon per karaoke
🔸️ Mund te karikohet me fishe USB
🔸️ Funksionon me bluetooth, fish aux, usb dhe karte memorie

Compare
SKU: bokse-3 Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore