Bokse

3,490 L

Në magazinë

Dhuroni atmosferen e muzikes ne shtepine tuaj me keto bokse dyshe te reja, te cilat lejojne perhapjen e muzikes kudo ne shtepi apo ambjente te tjera qe ju deshironi.
🔸️ Cilesi e larte audio
🔸️ E pershtatshme per ambjente te brendshme dhe te jashtme
🔸️ Montohen lehte
🔸️ Rezistente ndaj ujit
🔸️ Permasat 24 x 18.5 x 16.7 cm

Compare
SKU: bokse-dyshe Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore