Batanije me Korent

1,890 L

In stock

Per tju mbajtur ngrohte gjat dimrit
👉 Vendoset siper dyshekut dhe mund ta ndizni 30 minuta para se te shtriheni
🔸️ Jane plotesisht te sigurta dhe ju mbajne ngrohte
🔸️ Ndihmojne ne qarkullim e gjakut
🔸️ Ndimojne ne reumatizma
🔸️ Fantastike per te moshuarit, femijet aponte gjithe familjen
🔸️ Permasa: 160 x 120 cm

Compare
SKU: batanine-elektrike Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!