Supreme kartmonedha

1,890 L

Në magazinë

  • Kjo super pistoletë do të nxisë çdo festë, thjesht mbusheni dhe shkrepeni.
  • Tërhiqni këmbëzën dhe dush mysafirët tuaj me shumë para!
  • Argëtim pa fund.
  • E lehtë për t’u përdorur.
Compare
  • Super pistolete  me para.
  • E lehtë në përdorim.

 

Specifikat

  • Materiali i produktit: ABS Plastike
  • Ngjyra e produktit: E kuqe, Rozë
  • Madhësia e produktit: 19 * 8 * 17 cm
  • bateri AA
X

Menu Kryesore