Aparat Tensioni me Stetoskop

1,490 L

In stock

Aparat tensioni klasik me stetoskop
🔸️ Modeli BK2001-3001
🔸️ Është kompakt dhe i përshtatshëm për të kryer dhe saktësi të lartë të matjes
🔸️ Thjeshtësia e dizajnit, përdorimi i materialeve moderne me cilësi të lartë, e bën pajisjen shumë praktike dhe të qëndrueshme.

Compare
SKU: aparat-tensioni-me-stetoskop-3 Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!