Aparat kunder gerhitjes

790 L

In stock

đŸ„° Flini te qete dhe pa shqetesuar njerzit qe keni prane 😀
đŸ”žïž Shume i lehte sa mos te ndjeni bezdisje dhe te beni nje gjume sa me te rehatshem đŸ”žïž Pastron dhe ajrin qe ju thithni
đŸ”žïž Perbeher nga silikoni ne pjesen qe e vendos ne hund
đŸ”žïž Pesha 22 g

Compare
SKU: aparat-kunder-gerhitjes Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!