Android Box

9,990 L

In stock

Android Box nga marka e njohur Xiaomi, tanime eshte nje inovacion ne boten e televizionit. Me ane te lidhjes me internetin, mund te shihni filma ne Netflix apo te shkarkoni aplikacione te ndrushme per te pare programe apo per te degjuar muzike. Transformon TV tuaj duke e bere ate si nje Smartphone.
🔸️ I vogel dhe nuk ze shume hapesire
🔸️ Lidhet me TV me ane te fishes HDMI

Compare
SKU: android-box Kategoritë: ,

Informacion shtesë

Brand

Xiaomi

X

Main Menu

× Chat!