Aksesore për ushqyerjen

1,090 L

Në magazinë

Ky tas kaq i bukur me personazhin e preferuart te kartonave Minions.

Kënaqini vogëlushët tuaj duke i bër ushqimin më interesant.

Compare

Aksesore për ushqyerjen

  • Ky tas kaq i bukur me personazhin e preferuart te kartonave Minions.
  • Kënaqini vogëlushët tuaj duke i bër ushqimin më interesant.
  • Tas për mbajtjen e ushqimit per femijë.

Specifikat:

  • Nuk lejon që ushqimi të ftohet, e mban të ngrohtë dhe të butë.
  • Ideale për udhëtime ose piknik.
  • Lehtësisht i pastrueshëm.
  • Materiali: Inox rezistent

 

X

Menu Kryesore