Aksesor kuzhine

590 L

Në magazinë

Mbajtese lugesh pirunjesh etj.

Nje aksesor i nevojshem dhe gjithashtu dekoruse ne kuzhinen  tuaj.

 

Compare
Kategoritë: ,
  • Mbajtse per vendosjen e pirunjeve, lugeve etj.
  • E pershtashme per te mirmbajtur paisjet.
  • Permasat 18cm 14cm 6.5cm
  • Materali plasik.
X

Menu Kryesore