Mini govat

890 L

Në magazinë

  • Kjo mini govat e vogël kaq praktike dhe e dobishme.
  • Ideale për udhëtime në plazh për të larë rrobgat e banjos çorapet, apo të brëndëshmet.
  • Kjo mini govat larëse është e dizajnuar me një model të trashë materiali.
Compare
  • Mini govat për larje të shpejtë.
  • Mimi govat larëse është e dizajnuar me një model të trashë materiali.
  • Me kapacitet të fortë mbajtës dhe një fund të mbështjellë dhe buzë për qëndrueshmëri të zgjatur dhe përdorim afatgjatë.

 

Specifikat

  • Materiali: ABS PP
  • Madhësia e produktit: 33 * 19 * 9cm
  • Ngjyrat e disponueshme: rozë, blu
X

Menu Kryesore