Kupa e Smoothie e ngrirë

1,490 L

Në magazinë

 • Asnjë hap i ndërlikuar, të gjithë mund të bëjnë smoothie në shtëpi dhe të shijojnë.
 • Pregatisni Smoothie e shëndetshëm : lëng portokalli, lëng limoni, lëng shege, lëng luleshtrydhe, lëng molle, etj.
 •  Mund të lahet dhe të ripërdoret,
 • E thjeshtë dhe e bukur.
 • Ngrini trupin e kupës për 4 ~ 6 orë
Compare
 • Duhet të vendosni në frigoriferin për të ngrirë për rreth 6 orë.
 • Prisni që filxhani i akullit të ngrijë.
 • Mos përdorni objekte të mprehta për të trazuar kupën për të parandaluar dëmtimin e murit të kupës.
 • Temperatura e aplikueshme e kupës është -25 ° deri 60 ° dhe uji i nxehtë nuk lejohet.

Specifikat

 • Materiali i kapakut të kupës: plastik
 • Kapaciteti: 210 ml
X

Menu Kryesore