,

Zile Dere


Krahaso

Montimi i ziles jashte deres se shtepise suaj nuk ka qene kurre me i thjeshte se kaq.
đŸ”žïž Frekuenca e punes 315 MHz / 434MHz
đŸ”žïž Buton me material kundra ujit
đŸ”žïž Pulti mund te perdoret deri ne distance 150 metra
đŸ”žïž 25 opsione per melodine e ziles
đŸ”žïž Instalohet thjeshte pa pasur nevoje per tela
đŸ”žïž E disponueshme ne 3 dizenjo te ndryshme: E zeze, e bardhe dhe ngjyre druri.

1,390 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Instruksione: Me anen e nje kacavide shtypni hapesiren boshe tek pulti. Vendosni baterite 12 volteshe. Mbyllni pultin dhe vendoseni ne vendin e deshiruar. Me pas vendosni marresin e tingujve. Per te ndryshuar melodine e ziles mjaftoni te shtypni butonin anash.

Kategori: ,