,

Tigan i Dyanshem

Dessini
Availability:

73 stok


Krahaso

– Dy tigane ne nje te vetem
– Me material qe nuk ngjit dhe rezistent granit dhe pjekje diamanti ne temperaturen 420 grade.
– Silikoni ne pjesen anesore nuk lejon kalimin e yndyrnave ne pjesen e jashtme te tiganit.
– Nuk tymosin ose djegin.
– Ne doreza ka magnet qe mund te ngjisin te dy anet e tiganit.
– Nuk do ta trazoni ushqimin,mjafton ta ktheni ne anen tjeter.
– Per perdorim individual dhe te familjes pasi ju krijon shije dhe komoditet gatimi

2,990 L

73 stok

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.