,

Organizues Rrobash


Krahaso

Palltot ne dimer zene shume hapesire ne dollapin tuaj. Me kete produkt ju mund te varni te gjitha palltot apo te vendosni sende te tjera si jasteke apo canta.
🔾 Mund te paloset dhe zhvendoset lehte.
🔾 Ruan hapesiren ne dhomen tuaj
🔾 Permasat 55 x 36 x 170 cm
🔾 Ju ndihmo ne organizimin e shtepise suaj

2,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.