Tostier

 • Super tostier me pllaka Grill q? nuk ngjisin.
 • Me nj? fuqi prej 750 Watt i cili nxehet br?nda pak sekondave dhe cdo gj? b?het super shpejt.
 • Shum? e thjesht? dhe e p?rshtatshme.

 

2,590 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Gatuani sh?ndetsh?m dhe pa yndyr?.
 • Tostjeri vjen me nj? rezervuar karburanti, i cili ka nj? model vaji n? form? hinke q? filtron yndyr?n dhe yndyrat e tep?rta.
 • P?rve? biftek?ve t? vegj?l,? mund t? pregatitni hamburger, sanduic, om?leta, etj.

? ?Specifikat

 • Ngjyra: E zeze

 • Madh?sia e pllakes: 23×12.5cm 

   

 • Dimensionet : 24x18x10cm 
 • Tensioni i vler?suar: 220 (V) 

   

 • Fuqia e vler?suar: 750 (W) 
 • Thell?sia e gatimit: 2CM