, ,

Tigan me Kapak


Krahaso

Tigan i thelle me kapak qelqi dhe bisht druri.
đŸ”žïž Diameter 24 cm
đŸ”žïž Material guri
đŸ”žïž I pershtatshem jo vetem per skuqje por edhe per te pergatitur gjellera te ndryshme

2,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.