, ,

Tigan Grill


Krahaso

Kompletoni kuzhinen tuaj me tiganin e ri grill.
đŸ”žïž 24 cm
đŸ”žïž Perbehet nga material qe nuk ngjit
đŸ”žïž Pastrohet mjafte thjeshte
đŸ”žïž Gatuan ushqimet pa shume yndyre dhe ne menyre te shendetshme

1,590 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.