,

Tharese Flokesh


Krahaso

Tharese flokesh e vogel,e pershtatshme per hapesira te vogla apo hotele. Stilon floket lehte dhe thjesht.
đŸ”žïž Material cilesor
đŸ”žïž E pershtatshme per udhetime
đŸ”žïž Redukton zhurmen
đŸ”žïž 2 nivele shpejtesie

1,190 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.