, ,

Tenxhere me Bisht


Krahaso

Gatuani ushqime te ndryshme sa me lehte me kete tenxhere e cila pajiset me nje bisht per perdorim sa me te rehatshem.
đŸ”žïž E perbere nga qeramike qe nuk ngjit dhe rezistent
đŸ”žïž E pershtatshme per cdo lloj sobe
đŸ”žïž Diametri 28 cm
đŸ”žïž Kapaciteti deri ne 1.5 litra

4,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.