, , ,

Super Oferta 3 ne 1


Krahaso

Tre pajisjet me te domozdoshme per telefonin tuaj vine tani me nje super cmim per vetem 1490 Leke
🔾 Seti permban: 1 Selfie stick , 1 Powerbank, 1 Pal kufje
🔾 Powerbank 2600 mAh
🔾 Selfie stick me fishe dhe buton
🔾 Kufje me me fishe mjaft cilesore

1,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.