,

Mp3 Fm s7

Auris

Krahaso

Mp3 per te degjuar muziken tuaj te preferuar
– Mund ta lidni me blutooth nga telefoni juaj
– Mund te vendosni usb me muzike dhe te degjoni muzike
– Pajisja lidhjet nepermjet valeve te fm ne kasetafonin tuaj

990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Marka

Auris