-33%

Smart Watch Q18


Krahaso

Pajisja qe Lidhet me telefonin dhe aplikacionet nepermjet Bluetooth

Mund te merni cdo aplikacion qe keni deshire
Pajisja e cila ju Mundeson cdo funksion ne doren tuaj
Pergjigjuni telefonatave dhe mesazheve tuaja nga ora juaj
Merren njoftimet e rrjeteve sociale
Vend per karte SIM
Vend per kart memorie
Me 3 ngjyra te ndryshme
Ekrani 1.2 LCD screen
Kamera 1.3 MP

1,990 L 2,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.