-50%
,

Kufje Auris

Auris

Krahaso

Kufje auris mjaf cileore dhe trendy
– Me 6 ngjyra te ndryshme
– Kufjet lidhen me fishe
– Perdoren per telefon,komp,tablet ose per cdo paisje tjeter
– Degjimi sterio dhe shume cilesore

990 L 1,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Marka

Auris