,

Projektor me Drita LED


Krahaso

Krijoni nje atmosfere te kendshme dritash ne dhomen tuaj te gjumt apo te femjeve.
đŸ”žïž Ka figura te ndryshme si yjet dhe hena, duke dhene ndjesine e qiellit ne dhomen tuaj
đŸ”žïž Eshte nje dhurate perfekte per festat
đŸ”žïž Mund te rregulloni fuqne e drites sipas deshires
đŸ”žïž Eshte ideale ne kete periudhe festash per te krijuar atmosfere

1,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.