, , ,

Power Bank & Karikues 2 ne 1


Krahaso

Karikoni celularin dhe power bankun tuaj ne te njejten kohe me kete pajisje.
đŸ”žïž Kapaciteti i baterise 2600 mAh
đŸ”žïž Drite LED per te treguar a eshte ne karikim apo jo
đŸ”žïž Perfshin prizen dhe nje porte USB
đŸ”žïž E pershtatshme per udhetime apo per persona te cilet kalojne shume kohe jashte ne vende pa energji elektrike.

1,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.