, ,

Pjaster per Meshkuj


Krahaso

Stiloni floket apo mjekren tuaj ne pak caste me pjastren e re per meshkuj. Do te shihni menjehere rezultate te kenaqshme ne flokun tuaj!
🔾 Ndihmon ne volumizimin e flokeve apo ne rimodelimin e flokeve nga te kacurrela ne te drejta
🔾 E le flokun e bute dhe pa demtime
🔾 Ndihmon ne stimulimin e qarkullimit te gjakut prej dridhjes qe krijon gjate perdorimit
🔾 Nxehet per vetem 15 sekonda!
🔾 E pershtatshme dhe per udhetime
🔾 Temperatura optimale: 120 grade
🔾 Gjatesia e pjastres: 25 cm

1,290 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.