,

Pjaster Flokesh

Sokany

Krahaso

Drejtoni floket pa patur nevoje te shkoni ne salon, shpejt dhe lehte ne komoditetin e shtepise suaj.
đŸ”žïž Me ekran LED qe tregon temperaturen
đŸ”žïž Pllake qeramike 2.5 x 12 cm
đŸ”žïž Temperatura varion nga 155 deri ne 230 grade
đŸ”žïž Fiket automatikisht pas 1 ore pa u perdorur

2,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Marka

Sokany