Pastrues Fytyre me Vakum

> SKU: pastrues-fytyre-me-vakum-2

Pastroni poret, pikat e zeza apo te gjitha papastertite qe fytyra mbledh gjate dites me kete pastrues fytyre me vakum.
?? E thjeshte ne perdorim;Ne fillim hapni poret me ndihmen e nje peshqiri te lagur me uje te ngrohte dhe me pas levizni ngadale pajisjen ne fytyre. Perdoreni 2-3 dite ne jave.
?? Pastron pikat e zeza te akneve
?? Do te keni nje lekure te bute dhe te lemuar ne pak seanca
?? 5 nivele intensiteti per pershtatjen e cdo lekure
?? Pajiset me 4 koka per pastrimin e poreve, zbutjen e lekures, terheqjen e lekures, zbutje mikrokristaline
?? Karikohet me fishe

2,490 L

Krahasoni