Organizues kuzhine

> SKU: N/A
  • Raft organizus, ideal p?r t? sistemuar kuzhin?n tuaj.
  • I p?rshtatsh?m p?r er?zat n? kuzhin?, kuti organizuese p?r tualetin.
  • T?rhiqet dhe mbyllet leht? si sirtar, shum? praktik.?

2,990 L

Krahasoni

Përshkrim

Raft sistemues me 2 kate p?r kuzhin?n? dhe n?n organizatorin e lavamanit.

Ju vjen n? ndihm? duke ju leht?suar pun?n dhe sistemuar ambjentin.

Dizanj modern dhe shum? praktik n? p?rdorim.

Specifikat

  • Materiali: PP
  • Madh?sia: 25.5 * 38.5 * 44.5 cm;
  • Pesha: 2 kg / 3 kg