Ore Xiaomi Mi Band 5

 • Modeli me i ri Mi Band 5 vjen me ekran m? t? madh dhe plote ngjyra.
 • Perfitoni ekran me shume dhe pamje shum?ngjyr?she n? kycin tuaj.
 • Kundra ujit, ?sht? e p?rshtatshme p?r cdo aktivitet gjat? dit?s tuaj.
 • Koha e rimbushjes 2 or?.

4,990 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Byzylyku MI XIAOMI Band 5 ?i ri jo vet?m q? do t? k?naq? me ve?orit? e tij t? reja, por do t? ofroj? m? shum? ngjyra dhe karikim magnetik.
 • Sportet qe suporton: vrapi ne natyre, ecje, ciklizem, not, yoga, hedhje me litar, vrap ne piste, ciklizem ne palester
 • Sensor?t: sensori i shpejtimit me tre boshte + xhiroskopi me tre akse, sensori i rrahjeve t? zemr?s PPG
 • Rezolucioni i ekranit: 126 x 294
 • Lloji i ekranit me prekje: Ekran me prekje me kapacitet n? qeliz?
 • Sistemi i k?rkuar: Android 5.0 ose m? i lart?, iOS 10.0 ose m? i lart?.
 • Kapaciteti i bateris?: 125mAh
 • Jet?gjat?sia e bateris?: deri n? 14 dit?

Specifikat

 • Versioni Bluetooth: 5.0
 • Materialet: PC dhe TPU
 • P?rmasat: 46.95 mm x 18,15 mm x 12,45 mm
 • Kabllo karikimi
 • RAM: 512KB
 • ROM: 16 MB