,

Berës kokoshkash

DSP

Krahaso

– Kapacitet shume i madh
– Tasi prej xhami nuk ngjit dhe leht i pastrueshem
– Shume cilesor
– Nuk Deperton aromen e yndyres
– Kokoshkave mund ti shtoni qumesht,krem,cokollat,krip,ketchup ose ta shoqeroni sipas deshires.
– Per 3 minuta jan Gati!

3,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Marka

DSP