,

Ngrohese Kolone


Krahaso

Ngrohese me rrotullim,qe mund te perdoret dhe per ventilim ajri te ftohte edhe ne ditet e nxehta.
đŸ”žïž Fuqia 2000W
đŸ”žïž Permasat 13 x 13 x 53 cm
đŸ”žïž 2 nivele ngrohje: 1000 dhe 2000 W
đŸ”žïž E pershtatshme per dhoma deri ne 25 metra katror
đŸ”žïž Rrotullohet 90 grade
đŸ”žïž Pajiset me termostat per mbinxehjen.
đŸ”žïž Ngrohesja mund te pajiset dhe me pult per te kontrolluar ate pa pasur nevoje te levizni nga krevati apo divani per vetem 400 leke ekstra

4,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.