,

Ngrohese


Krahaso

Ngrohse me tuba kuartz per ditet e ftohta te dimrit
đŸ”žïž Fuqia maksimale 1600w
đŸ”žïž 2 ndarje fuqie, 800w dhe 1600w,
đŸ”žïž Pajiset me depozite uji per mos tharjen e ajrit
đŸ”žïž Harxhon 1.6 Kilowatt ne ore

2,090 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.