,

Ngrohes Elektrik


Krahaso

Ky produkt eshte zgjidhja juaj per cdo stine! Ngrohni apo freskoni cdo dhome te shtepise suaj ne pak caste dhe pa harxhuar shume energji elektrike!
đŸ”žïž Ka 3 funksione: ngrohje, freskim dhe clirim nxehtesie.
đŸ”žïž Eshte portabel dhe mund te vendoset dhe siper nje tavoline ne zyre apo kudo tjeter
đŸ”žïž Rrotullohet 180 grade
đŸ”žïž Fuqia 2000 watt
đŸ”žïž Permasat 20 x 24 x 17 cm
đŸ”žïž Mbulon deri ne 20 meter katror siperfaqe

1,790 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.