, ,

Ngjitesi Universal Nano Rubber


Krahaso

Material i fort dhe freksibel anti-skid 👍
đŸ”žïž Nuk ka stimulim per trupin e njeriut dhe pa ndodte mjedisore
đŸ”žïž Rezistente ndaj bakterjeve
đŸ”žïž Perdoret sa here te kesh deshire vetem duke e lare ne rubinet

890 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.