, ,

Mushama per Femra


Krahaso

Mos shtyeni me planet tuaja per shkak te shiut! Me kete mushama ju do te qendroni te thate dhe floket tuaj nuk do te prishen as nga shiu dhe as nga era.
đŸ”žïž NjĂ« pjesĂ« e gjatĂ« trupi me kapuç tĂ« madh duke ju mbajtur tĂ« thatĂ« nga koka tek kĂ«mbĂ«t
đŸ”žïž Materiali i saj stimulon tharjen duke ju krijuar mundesine ta vendosni ne cante
đŸ”žïž Material 100% poliester
đŸ”žïž Vjen ne 3 ngjyra: E kuqe, E zeze, Blu
đŸ”žïž Ne cmim pershhet edhe canta perkatese per ruajtjen e sendeve tuaja personale

2,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Ngjyra

Black, Blue, Red