,

Mbajtese Kepucesh


Krahaso

Ruani hapesiren ne shtepine tuaj dhe organizoni kepucet ne nje vend. E pershtatshme per dhoma dhe hapesira te vogla.
🔾 Mban deri ne 50 pale kepuce
🔾 Mund te paloset dhe zhvendoset lehte
🔾 Ka suport te forte metalik
🔾 Permasat 90 x 16 x 140 cm

2,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.