,

Llambe LED 3 Fleteshe


Krahaso

Mos u shqetesoni me per instalimin e ambazhureve apo pastrimin e tyre! Kjo llampe e vecante LED ju vjen ne ndihme dhe eshte e pershtatshme per cdo ambjent.
🔸 Dizanj modern i palosshem me 3 flete
🔸 Mund ti pershtasni krahet sipas deshires
🔸 Ofron ndricim mjaft te forte dhe te paster
🔸 Kursen energji
🔸 Fuqia: 45 W
🔸 40000 ore pune
🔸 Instalohet thjeshte dhe lehte

1,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.