-40%
,

Progemi 3 ne 1


Krahaso

Makinë rroje Gemei 3 në 1 , me funksionet që i nevojiten nje fytyre te paster
– Kokë të dyfishtë për prerje 0 për trupin
– Kokë për rrojen dhe stilim i mjekres
– Kokë për pastrimin e hundës dhe veshit
– Koha e karikimit të plotë 8 orë
– Punon me bateri deri në 40 minuta
– Vaj dhe furçë për pastrim të përfshira

1,490 L 2,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

8,770 L for 3 item(s)