Furce per pjatat

  • Ky produkt kaq praktik q? do t’ju ndihmoj? n? kuzhinat tuaja.
  • Pastron pjatat e kuzhin?s n? m?nyr? efektive.
  • Nuk krijon g?rvishje.
  • Shum? e but? edhe praktike.
  • Esht? shum? e thjesht? edhe praktike n? p?rdorim.

1,290 L

Krahasoni

Përshkrim

  • Ky produkt kaq praktik per larjen e pjatave.
  • Ju mund t? lani pjatat tuaja me m? pak uj? dhe t? kurseni uj?.
  • K?mb?t me vakum parandalojn? rr?shqitjen dhe sigurojn? p?rdorim m? t? rehatsh?m.

 

Specifikat

  • Material: Plastik? e fort?
  • Pesha: 410 gram